Żołnierzu, internet wzywa! Wyślij posiłki „Dziwnej Wojnie”.

Nadszedł ten czasy, aby projekt robiony hobbystycznie i po godzinach, przerodził się w coś więcej. Dlatego proszę Was o wsparcie. Również dlatego dołączyłem do Patronite i dzięki tej platformie, pieniądze które przekażecie zostaną przeznaczone na konkretny cele, z których będziecie mnie mogli rozliczyć.

Dziwna Wojna na Patronite - https://patronite.pl/DziwnaWojna

Dziwna Wojna na Patronite – https://patronite.pl/DziwnaWojna

 

Co to jest Patronite.pl?

W dużym skrócie Patronite to serwis, który pomaga wspierać twórców, którzy dzięki hojności swoich fanów mogą się rozwijać i tworzyć nowe projekty. Działa on na zasadzie dobrowolnych wpłat, przekładających się na zrealizowanie założonych przez autora celów. W zamian za kontrybucje Patroni (bo tak będę Was nazywać :)) otrzymują unikatowe treści i możliwość współtworzenia projektu.

Odpowiedzi na wszystkie szczegółowe pytania o działanie projektu, o to gdzie wędrują Wasze pieniądze, etc. znajdziecie w tym FAQ.

 

Dlaczego dołączyłem do Patronite.pl?

Strona „II wojna światowa jakiej nie znacie” powstała na Facebooku ponad cztery lata temu. Portal www.DziwnaWojna.pl ponad dwa lata temu. Przez ten czas właściwie w pojedynkę (z chwilowym wsparciem kolegi), tworzyłem dla Was unikatowe treści, wyszukiwałem nieznane fotografię, pisałem artykuły i pokazywałem wojnę od kuchni. Zawsze robiłem to za darmo, sporadycznie otrzymując pieniądze ze współpracy z wydawnictwami, które przeznaczałem na działanie serwera. Przyszedł jednak ten moment, że aby się rozwijać i robić to regularnie, potrzebuję Waszego wsparcia. Niestety tak działa świat, że na dłuższą metę nie da się robić ambitnych projektów bez budżetu. Sam fakt, że przetrwałem tak długi czas, gdy inne profile powstawały i upadały świadczy o tym, że pasji i zaangażowania mi nie brakuje. Dzięki Wam, będę mógł robić to samo tylko więcej i lepiej. A Wy będziecie mieć na to wpływ. Myślę, że to uczciwy układ 🙂

 

Jak pomogą mi Wasze wpłaty?

Dzięki Waszym wpłatom będę mógł kupić lepszy serwer, zmodernizować portal, pisać regularnie oraz tworzyć dla Was unikatowe treści.

 

Co w zamian?

W zamian cała masa wdzięczności oraz konkrety. Co możecie otrzymać za konkretną kwotę wsparcia oraz gdy przekroczone zostaną progi cenowe, przeczytacie na mojej stronie na Patronite.pl. Upraszczając – mówimy o nowych artykułach, regularnych konkursach, recenzjach książek oraz ostatecznie – o napisaniu książki przy której będziecie brali aktywny udział.

 

 

Każde wsparcie jest cenne. Pomóż nam się rozwijać

Każde wsparcie jest cenne. Pomóż nam się rozwijać

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)