Miło nam ogłosić, że właśnie dobiegł końca konkurs „Historia w obiektywie”, na który nadesłaliście prawie 200 prac fotograficznych, związanych z II wojną światową! Poziom był bardzo wyrównany, ale to ostatecznie Wasze głosy zadecydowały o dwóch pierwszych miejscach. Trzecie, zgodnie z zapowiedzią wyłoniło samo Jury, składające się z redakcji serwisu DziwnaWojna.pl, oraz przedstawiciela firmy Surge Polonia.

Oficjalne wyniki:

Pierwsza nagroda, w postaci bluzy oraz pięciu koszulek Surge Polonia trafia w ręce Pana Huberta Seńczyszyna (565 głosów).

Druga nagroda w postaci bluzy oraz trzech koszulek powędruje do Pana Mateusza Muchy (478 głosów).

Trzecia nagroda Jury, czyli bluza i koszulka, przyznana ze względu na walory estetyczne i ciekawy pomysł na zdjęcie, należy do Pana Michała Bartkowiaka.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adresem: [email protected] w celu podania miejsca wysyłki oraz ustalenia rozmiaru nagród. Niedługo na stronie pojawi się galeria z najciekawszymi pracami nadesłanymi na konkurs, zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku. Dziękujemy firmie Surge Polonia za dostarczone nagrody, a Wam za walkę do samego końca i cała masę świetnych fotografii!

Do następnego konkursu 🙂


Wyniki

 

I miejsce

1

 

II miejsce

2

III miejsce

3